Dzień Babci i Dziadka

Był to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.
Uroczystości związane z Dniem Babci i Dziadka odbyły się w naszym przedszkolu w dniach 21.01 - 24.01 wtedy gościliśmy u nas babcie i dziadków naszych przedszkolaków.

28.01 odwiedziły nas panie seniorki z klubu "Sielanka", które są dla nas kolejnymi babciami, z którymi zawsze lubimy spędzać czas.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny i wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu. Uroczystości zakończono wspólnymi zabawami i poczęstunkiem.